adapecete

Kağıt poşet, kağıt çanta ürünlerimizi gıda, tekstil, kozmetik, bijuteri, ayakkabı, Turizm gibi geniş bir sektöre yönelik olarak , 80 gr. ve 160 gr. aralığında ve değişik ebatlarda firmanıza özel logo baskılı olarak 4 değişik kağıt şekli ile imal etmekteyiz. 

Kağıt poşet cinsleri şöyledir; Kuşe kağıt, kraft kağıt, beyaz sulfit kağıt, veya esmer kraft kağıt cinslerindeki kağıtlardan, son sistem flexo baskı veya logonun çok renkli olması durumlarda ofset baskı sistemi ile uluslararası standartlarda logo baskılı olarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Siparişleriniz az adetlerde olsa bile, firmanıza özel kendi logonuz ile imalat yapılmaktadır. 

 

EN AZ SİPARİŞ MİKTARI 1.000 ( BİN ADET )  

Bu miktarda olsa bile size özel logo baskılı olarak, kraft kağıt çok renk baskılı kağıt poşet siparişleriniz alınmaktadır.

SİPARİŞ MİKTARI KONUSUNDA MEVCUT DEPOLAMA ŞARTLARINIZ DA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK SİPARİŞİNİZ SADECE 1.000 ADET OLSA BİLE MARKANIZA ÖZEL LOGO BASKILI  KAĞIT POŞET YAPILACAKTIR.

Artık kağıt poşet siparişlerinizde logonuz kaç renkli olursa olsun, sipariş miktarı 1.000 adet ( Bin adet ) olsa bile 1 hafta içerisinde teslimat yapılacak şekilde imalat yapılmaktadır. kağıt poşet siparişlerinizde klişe – kalıp ücreti de alınmayacaktır. Tüm Türkiye için ücretsiz teslimatlar gerçekleştirilmektedir.